top of page
CTERA (3).JPG
Artboard 1eitanlogo_edited.png

הפקת אירועים בים ובטבע

הפקת אירועים בים, בטבע
ובמקומות מיוחדים

אירועים בטבע הפכו להיות האירועים המבוקשים ביותר ולא בכדי, זאת תודות לעובדה שלטבע יש הרבה יותר מה להציע מכל אולם ומכל גן אירועים! בשורות הבאות נדבר מעט על הפקת אירועים בטבע בדגש על הפקת אירועי שטח ונעזור לכם להתכונן לאירוע הבא שלכם על הצד הטוב ביותר.

הפקת אירועים בים

בעידן הנוכחי לא מספיק להפיק ולהרים אירוע, אלא חשוב לייצר ולהפיק אירוע מיוחד במינו וזה ששונה מקודמו, הן מבחינת מקום האירוע, מבחינת האטרקציות המשולבות בו, התפאורה ועוד. כדי להגיע למצב בו האירוע שלכם שונה מקודמו, כדאי לבחור בראש ובראשונה את המיקום ורצוי שיהיה ייחודי ומיוחד ובין היתר חוף הים, קרחת יער ועוד. הפקת אירועים בים, מאפשרת לכם ליהנות מאירוע מיוחד במינו, אך במקביל עליכם להיערך לכך מראש ולתכנן את האירוע בהתאמה מלאה למקום ולזכור כי זו הפקה שונה מהותית מהפקת אירוע במקום סגור, הן מבחינת שילוב האטרקציות, הריהוט, ציוד השמע ובכלל.

אילו אירועים ניתן להפיק בים

הפקת אירוע בים היא משימה שנועדה למקצוענים בלבד. למעשה, כל אירוע ומכל סוג (כמעט), ניתן להוציא אל הפועל בחוף הים החל מ: הפקת חתונה יוקרתית בים, יום נישואין, בר או בת מצווה, חתונת כסף ו/או זהב, ימי גיבוש, ימי כיף, מסיבות רווקים / רווקות , מסיבת סיום ועוד.

ישראלים אוהבים את הים (גם בחורף וגם בקיץ), כך שאירוע בחוף הים וכל עוד הוא מאורגן כראוי, עתיד להיות אירוע השנה. חשוב לזכור כי, למזג האוויר משמעות נעלה בהצלחת האירוע ועל כן יש להיות קשובים למזג האוויר הצפוי ולזכור שגם שמש יכולה להחריב אירוע ולא רק גשם אך כל עוד תתארגנו נכונה לאירוע ולמזג האוויר הצפוי, הרי שניתן להתגבר על כל מכשול.

הציוד הנדרש עבור אירוע בים

להבדיל מאירועים אותם מפיקים במקומות סגורים, אירוע בטבע בכלל ובחוף הים בפרט, מחייב השכרת ציוד בהתאמה מלאה לאירוע המתקיים במקום פתוח ובין היתר, יש צורך באוהל שיכסה ויגן מפני השמש הקופחת בקיץ ומפני הגשם המאיים בחורף, יש צורך לשכור מושבים בהתאם לתנאי השטח, ציוד הגברה אשר מתאים לחלל הפתוח, גנרטור שיצליח לספק חשמל לציוד החשמלי, תאורה בהתאם לשעות בהן מתנהל האירוע ועוד. כל עוד אתם בוחרים בציוד המדויק והמותאם ביותר לאירוע, הרי שאתם מתקדמים עוד צעד לעבר ההצלחה הגדולה ולעבר האירוע המשובח.

היה ואתם נעזרים בחברה חיצונית להפקת האירוע (כפי שראוי שתעשו), אזי החברה תדאג לכל הנדרש, החל מהריהוט, דרך ציוד השמע, האטרקציות, האוכל ומה שביניהם. לחברה דרכה תעבדו, קשרי עבודה ענפים עם ספקים חיצוניים, כך שכל מה שיידרש לכם באירוע, סביר ותקבלו ללא קושי וישנן אף חברות אשר מחזיקות בכל הציוד הנדרש ללא מתווכים ו/או ספקים חיצוניים.

סיכום – אירוע, הוא הפקה שנדרשת לה ניסיון ומקצועיות ועל כן, כל עוד אין בידיכם את המקצועיות הנדרשת לגודל האירוע, נכון ואף רצוי, לשכור את שרותיה של חברה מובילה בתחומה וכזו אשר  צברה ניסיון רב בהפקת אירועים יוקרתיים, אירועי חברה וכיוצא בזאת. ככל שלחברה ניסיון רב יותר, כך סיכויי ההצלחה גבוהים יותר.

Beach Party

איך זה עובד?

לרוב, אירוע מופק בתוך אולם, גן אירועים או מתחם סגור כלשהו. כאשר מגיע בעל אירוע ומחליט לשבור את השגרה ומעביר את האירוע אל הים הפתוח, עם הבריזה הנעימה, החול בכפות רגליים ובעיקר ההרגשה המדהימה אשר עוטפת כל אחד ואחת מאיתנו ברגע שאנו מגיעים לים, מדובר בבעל אירוע מיוחד וחכם. הים הוא גדול, מסתורי ומדהים, אירוע אשר יתרחש בים יהיה אחר האירועים הזכירים ביותר והכייפים ביותר – גם עבור מי שאינו נוהג לפקוד את הים בתדירות רבה

.

הפקת אירועים על חוף הים

מדובר בהפקה שונה ומיוחדת שכן אלמנט הים משנה את כללי המשחק. חוף הים מורכב משני אלמנטים פחות או יותר והם הים והחוף, על כן כאשר מדובר על הפקת אירועים בחוף הים מדובר על הפקה מורכבת וכזו אשר עתידה להפוך את אותה פיסת חוף לגן עדן קטן וככזה אשר לא מורגש בו חוסר והים אינו מפריע אלא בדיוק להפך – וזו בדיוק הסיבה שבעקבותיה אתם רוצים לשכור חברת הפקת אירועים בחוף הים כי גם בחוף כמו במים, לא לוקחים סיכונים.

לסיכום, במידה ואתם עתידים לחגוג אירוע או להפיק אירוע חברה בים, זה בדיוק הזמן להרים טלפון ולשכור את שירותיה של חברת הפקת אירועים בים. אין ספק כי ישנם יחידי סגולה אשר יכולים להפיק את האירוע לבד אך אירוע הוא זמן לחגוג ולא להתעסק בבירוקרטיה וכיבוי שריפות. זכרו, חברת הפקת אירועים בחוף הים, ראוי ותהייה בעלת ניסיון וידע מלא על אופי אירוע הים ולכן בחרו חברה בעלת ניסיון ורמת מקצועיות גבוהה .

הפקת אירועים בטבע - עולם שלם מחכה לכם בחוץ 

אירועים בטבע מאפשרים לכל חוגג ולכל אורח, ליהנות מפניני הטבע ובעיקר לנשום ולהרגיש את המרחבים. הקץ להרגשת המחנק או מראות הקירות הסטנדרטים אליהם כולם כבר רגילים באחד מאולמות האירועים הקיימים. עריכת אירוע בטבע מאפשרת לכל בעל אירוע להפיק אירוע שונה וכזה שכולם יזכרו תודות לייחוד שלו וליציאה מהקופסה.

אחד הדברים החשובים ביותר בכל הקשור אל הפקת אירועים בטבע הוא לבחור בחברה הנכונה והטובה ביותר לניהול והפקתו של האירוע. בחירה מושכלת ונכונה של חברת ההפקות, תניב לכל בעל אירוע את היתרונות הרבים המגיעים תודות להפקה מקצועית ובין אלו נמצא: השכרת ציוד מתאים ללוקיישן ומתאים לאופי וכמות האורחים, הבנה מלאה של כלל צרכי אירוע המתקיים בטבע ושזירתם יחדיו על מנת לייצר אירוע מושלם, השגת כל האישורים הנדרשים עבור קיומו של האירוע, הפקת אירועי שטח בתנאים המתאימים וכאלו אשר יאפשרו את מהלכו התקין של האירוע עצמו, בחירת לוקיישן נכון וכזה שיעניק לאירוע נופך ייחודי ועוד יתרונות רבים אחרים.

תמחור של הפקת אירועים בטבע?

אם אתם תוהים אודות מחיר של הפקת אירועים בטבע, הרי שגם כאן חברת הפקה מקצועית תעמוד לצדכם ותוכל לעזור גם בעלותו הכוללת של האירוע וזאת תודות להסכמים קיימים של החברה עם נותני שירות שונים ועצם העובדה, ששכירתם של קבלנו המשנה תעשה במדויק לצרכי האירוע ובלי הוצאות מיותרות בעבור שירותים שונים אשר אינם נדרשים כלל וכלל.

לסיכום, באם אתם או מי ממכריכם, עתידים לחגוג ואתם מעוניינים באחד מאותם אירועים בטבע, הרי שחובה להסתייע בטובי מומחי הפקת אירועים בטבע ו/או הפקת אירועי שטח. השקיעו בעריכת סקר שוק ובחרו את חברת הפקת אירועים בטבע הטובה ביותר עבורכם וזו אשר תוכל להפיק עבורכם את האירוע שכולם ידברו עליו.

מעוניינים בפרטים נוספים על הפקת אירוע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם:

bottom of page