top of page
Conference Event
Artboard 1eitanlogo_edited.png

הפקת כנסים

הפקת כנסים עסקיים בכל סדר גודל

עומדים לקיים כנס מקצועי או עסקי בזמן הקרוב? אצלנו ב-איתן הפקות תוכלו ליהנות מהיצע מגוון של שירותי הפקה מקצועיים למטרות הפקת כנסים עסקיים וכנסים מקצועיים מכל סוג ובכל סדר גודל.

I'm a title. Click here to add your own text and edit me.

הפקת כנסים ואירועים 

ארגון כנסים והפקתם הינה משימה מקצועית ומאתגרת המחייבת אתכם לשכור את נותני

השירות המובילים והמקצועיים ביותר בתחום. אצלנו ב-איתן הפקות, תוכלו למצוא מענה מקצועי מושלם למטרות הפקת כנסים מקצועיים ועסקיים כאחד, כאשר השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו בתחום זה מבוססים על ההיכרות המעמיקה שלנו עם עולמות התוכן וההפקה הנלווים לכל כנס מקצועי/עסקי.

הפקת כנסים - מהיכן מתחילים?

ארגון והפקת כנסים הינו תהליך עבודה מורכב המתחיל למעשה מהגדרת אופיו של הכנס ומטרותיו. בשלב זה, אנחנו ב-איתן הפקות מקיימים עבורכם הליך אפיון מקדים במסגרתו אנו בוחנים עבורכם את כל ההיבטים המקצועיים הנחוצים למטרות הפקת הכנס וזאת בהתאם להגדרת סוג, אופי ומטרות הכנס. בהתאם לממצאי תהליך האפיון המקדים, אנו מגבשים עבורכם את הקונספט הנכון והמדויק ביותר לכנס ולצורך כך אנו מעמידים לרשותכם מספר חלופות שונות לבחירת הקונספט.

מומחים לתכנון, ארגון והפקת כנסים מכל סוג ובכל סדר גודל

לרשותנו, ידע מקצועי וניסיון מעשי בכל הנוגע לתכנון עבור הפקת כנסים מכל סוג ובכל סדר גודל, לרבות, הפקת כנסים בינלאומיים לחברות וארגונים בינלאומיים הפועלים בישראל. לאורך שנות פעילותנו בעולם ההפקה והתוכן, ליווינו עשרות הליכי תכנון, ארגון והפקה של כנסים ומאחורינו ניסיון מוצלח בהליכי הפקה של כל סוגי הכנסים, לרבות, הפקת כנסים רפואיים, הפקת כנסים במסגרת ימי עיון והשתלמויות, הפקת כנסים למטרות עסקיות והפקת כנסים למטרות מיתוג עסקים וחברות.

כחברת הפקות בעלת ניסיון רב שנים בכל הנוגע לתכנון וארגון הפקת כנסים מקצועיים ועסקיים, אנחנו ב-איתן הפקות, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו העסקיים ליהנות מהקשרים המקצועיים אותם ביססנו לאורך השנים אל מול נותני השירות והספקים המובילים ביותר בענף האירועים בכלל ובתחום הפקת כנסים בפרט. אנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל שלבי התכנון וההפקה, החל מהשלבים המקדימים במהלכם אנו מגבשים את הקונספט הנכון והמדויק ביותר לכנס ועד לשלבי ההפקה המתקדמים ותפעול מהלך הכנס ביום האירוע עצמו.

כנסים הפועלים על כל החושים

אנחנו באיתן הפקות פיתחנו שיטת עבודה ייחודית באמצעותה אנו פועלים בתחום. שיטה זו מבוססת בין היתר על מעקב מתמיד אחר החידושים הטכנולוגיים והרעיוניים בענף האירועים וההפקות והדבר מאפשר לנו לשלב בכל כנס מקצועי או עסקי אותו אנו מפיקים את מיטב המערכות הטכנולוגיות והתכנים הויזואליים המשמשים אותנו בין היתר לעיצוב תפאורות קונספטואליות לכל כנס.

פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום הפקת כנסים מיועדים ומותאמים באופן פרטני לכל סוגי הכנסים וכל זאת בלי קשר לגודלם והאזור הגיאוגרפי בו תהיו מעוניינים לקיים את הכנס. למידע נוסף ומורחב אודות השירות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

Motivational Speaker

הפקת תערוכות?

תערוכות כמו גם כנסים הם אפיק שיווקי לכל דבר ועניין וכדי שהם יענו על המטרה לשמה הם הוקמו, יש לארגן אותם בהתאם ולוודא כי כל אחד מהקריטריונים שמרכיבים תערוכה / כנס מכובד, מטופלים כראוי מההתחלה ועד הסוף. הפקת תערוכות, כמו גם הפקת אירועים, נכון שיתבצעו על ידי בעלי מקצוע מובילים בתחום ולא על ידי "חובבניים", אשר עתידים לגרום לכם להפסיד כסף רב ולא להצליח במשימה. על מנת לאפשר לכם להפיק תערוכות וכנסים ברמה בינלאומית, בחרנו לכתוב מאמר זה. בין אם אתם מפיקים את האירוע בעצמכם ובין אם אתם שוכרים את שרותיה של חברת הפקות מובילה בתחום, חשוב להתייחס לקריטריונים הבאים אותם נציג עבורכם בהמשך המאמר.

כך תפיקו תערוכה מושלמת

כדי להפיק תערוכה, כנס ואפילו אירוע חברה, חשוב לקחת בחשבון מספר פרמטרים וקריטריונים חשובים ובין היתר: מטרת האירוע, מיקום האירוע, קהל היעד, תקציב, פינוקים, בחירת ספקים ועוד. לא כל אדם (גם אם יש לו נגיעה בהפקת אירועים), ידע להתמודד עם הפקה של תערוכה או הפקה

של כנס ועל כן חשוב לוודא כי אתם נעזרים בבעלי המקצוע המובילים ביותר בתחום.

  • מטרת האירוע – כדי להפיק כנס / תערוכה בהתאם, יש למקד את מטרת האירוע ולהבין את היעדים על בורים, כך ניתן יהיה לבנות בסיס איתן ממנו תפעלו בהמשך. ככל שהמטרות והיעדים ברורים, כך הסיכויים שיתר האלמנטים יבחרו בקפידה ובהתאמה מושלמת (כפועל יוצא האירוע יהיה משובח ומקצועי).

  • מיקום האירוע – הפקת תערוכות וכנסים תלויה רבות במיקום שיבחר, כך לצורך העניין הפקת אירוע בטבע תהיה שונה מהפקת אירוע במבנה סגור וכן הלאה. היה והחלטתם על מיקום תפעלו בהתאם וכל עוד לא סגרתם מקום, אל תמשיכו לתכנן את האירוע משום שלכל בחירה תהיה משמעות שונה, באם האירוע הוא אירוע חוץ או פנים.

  • קהל היעד – את האירוע נכון להתאים לקהל היעד שעתיד לבקר / להשתתף בו, כך ארגון כנס / תערוכה עבור קהל יעד בשנות ה- 20 לחייו, יהיה שונה מארגון כנס / תערוכה עבור קהל יעד בשנות ה- 40 לחיים וכן הלאה.

  • תקציב – לאחר שמיקדתם את הפרמטרים לעיל, הגיע הזמן לתקצב את האירוע שלכם. חשוב לקחת בחשבון את התקציב המקסימאלי ממנו לא תחרגו וככזה תבנו לעצמכם את הנחת העבודה.

  • בחירת ספקים – בשלב הזה יהיה עליכם לבחור את הספקים איתם תעבדו ובין היתר, אלו שיספקו לכם את הריהוט והציוד הגברה, אלו שיעצבו את המקום, אלו שיגיעו עם הפינוקים למקום וכיוצא בזאת

לסיכום – כל עוד אתם יודעים מה אתם עושים הרי זה משובח אך אם וכאשר מתעורר ולו הספק הקטן ביותר באשר להקמת והפקת תערוכות וכנסים, זה הזמן ללמוד ולהזמין את המומחים. הפקת אירוע בסדר גודל זה, דורשת השקעה כספית גדולה וכדי שהשקעה זו לא תרד לטמיון, נכון לבצע את המשימה במקצועיות חסרת פשרות.

מעוניינים בפרטים נוספים על הפקת אירוע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם:

bottom of page