top of page
Pink Balloons
Artboard 1eitanlogo_edited.png

אירועי קד"מ שיווק ומכירות

הפקת אירועי קד"מ - פשוט עוזרים לך למכור יותר

אנו מתייחסים לכל אירוע קד"מ, שיווק ומכירות כאל הזדמנות עסקית חד פעמית, נדירה ומיוחדת.  


בין אם מדובר בכנסים, הפקת אירועי השקה, הפקת אירועי קידום מכירות הפקת אירועים ללקוחות, כל אלה הם אפשרות נפלאה  לביסוס מעמדה של החברה, לרענון המיתוג ולחיזוק  המיצוב שלה וכמובן ליצירת אמון ומחויבות בקרב הלקוחות שלכם.
"תורת ההפקה" הייחודית שלנו מאפשרת לנו להפיק אירועים מגוונים, תוססים ומרגשים המספקים מענה שלם לכל אלה, יחד עם הערך החברתי הנוסף שעליו גאוותנו.

Paper Packaging

אנו מצטיינים ב:

  • *הגדרת היעדים העסקיים והשיווקים.

  • תכנון המלווה בחשיבה אסטרטגית הקושרת בין יעדי החברה לבין תוכנו וצביונו של האירוע.

  • בחירת הקונספט המתאים והראוי ביותר לאופי החברה ולמסרים אותם היא מבקשת להעביר.

  • מגוון רעיונות, שפע אפשרויות ובעיקר צוות מקצועי, מיומן, מחויב ומסור.

  • הפקה מקצועית ומוקפדת - משלב התכנון ועד שלב הביצוע.

העברות משדה התעופה ואליו ברכבי שרד מפוארים. לינה בבתי מלון, בניית מסלולי טיולים ברחבי הארץ, שריון מקומות ישיבה במסעדות. הזמנת כרטיסים לאירועים, תיאום ביקורים באתרים, מוזיאונים, יקבים ואטרקציות אתגריות.

אירועי שיווק ומכירות

אירועי מכירות ומיתוג, ממוקדי לקוחות לשם חשיפת או הדגמת, בניית תדמית, יצירת מוניטין וכמובן מכירה לשמה.

אירועי קד״מ

כנס, תערוכה ,מסיבה, יום עיון או כל אירוע אחר הנושא מטרה שיווקית.  

Kickoff sale

אירוע המתקיים כפתיח לתהליך, פרויקט, מוצר, מטרה או חזון שרוצים להטמיע.

הפקת אירועי קד"מ

בכל מה שקשור להטבעת המותג שלך בתודעת הלקוחות, חוויה ורגש הם מאפייני המפתח.

להבדיל מהמוצר עצמו, המותג הוא רעיון. מצג סימבולי של החוויה והתדמית שברצונך שהלקוח יקשר לשימוש במוצר. לכן, לקוח שהצלחתם לרגש ושיעבור חוויה חיובית ומשמחת בהקשר המותג, יקשר אותו עם חוויות ורגשות אלה. אירועי מכירות הם פלטפורמה נהדרת לעשות בדיוק את זה.

 

בתוך הרעש הגדול של עולם השיווק, הפקת אירועי קד"מ הופכת לאתגר משמעותי. כדי להתבלט מעל למתחרים יש לשמור על מקוריות וחדשנות שתמיד תפתיע ולהקפיד על כל פרט ופרט כך

שיפעילו את כל חושי הלקוח וייצרו חוויה בלתי נשכחת.

אספנו עבורך כמה כללים מנחים, רעיונות ודוגמאות שהופכים אירועי מכירות להצלחה:

הגדרת יעדים לפני הכל 

אין טעם לעשות צעד אחד בתכנון הפרקטי של האירוע לפני שנשאל את עצמנו היטב מה בדיוק אנו מעוניינים להשיג. הפצת שם המותג בתודעה? היכרות עם מבצע או פונקציה חדשה מסוימת של המוצר? שאלות אלה קריטיות להפקת אירועי קד"מ מוצלחים ויסייעו להבנות אותם בצורה שתתאים למטרותיך. 

בניית תדמית 

לאחר שהגדרנו את ה"מה", אפשר לעבור ל"איך". חישבו היטב על מרכיבים באירוע שיגרמו ללקוח להזדהות עם ערכי המותג ולראות בהם את עצמו, או את מי שהיה רוצה להיות, למשל:

קישור המותג למטרה חברתית כלשהי. סרטון מרגש או הצהרה בכתב לצד המותג כי המוצר מקדם מטרה חברתית שרבים יכולים להזדהות איתה תגרום ללקוח להזדהות עם המותג. כמו למשל פרויקט "עיגול לטובה". 

הלקוח רוצה שמעבר לצרכיו האישיים, תהיה לו תחושה שהמותג ושימושיו יהיו למטרות נעלות היוצרות עולם טוב יותר. חשוב להציג דוגמאות לשימוש כזה למוצר שלך. למשל, אפליקציית ניווט שמסייעת לכוחות חילוץ למצוא אנשים באזורי אסון, ולא סתם מכוונת אותנו למסיבה.

גייסו את הרשתות החברתיות

חשוב לעודד משתתפי אירועי מכירות לקדם אותם ברשתות החברתיות. לייק ושיתוף יבטיחו השתתפות בהגרלה לקבל המוצר חינם, למשל, או לציין כי כל מי שיעשה צ'ק אין בכניסה לאירוע יקבל הנחה או דוגמית. אפשרות נוספת היא לבקש כי כל שיתוף או צ'ק אין יופיע עם סלוגן מסויים שיקשר את המותג לרעיון מסוים. 

המותג הוא האירוע והאירוע הוא המותג

חשוב לזכור, הפקת אירועי קד"מ נועדה להציג את פניה של החברה. לכן מיתוג אירועים הוא קריטי להצלחת אירועי מכירות.יש לתכנן את התוכן, האסתטיקה והמסר שהאירוע משדר כך שיהיה בחפיפה עם המותג.

לא לפעול לבדך

הפקת אירועי קד"מ היא תהליך מורכב שמגיע למיצוי מלא רק בעזרת מומחים. אם ברצונך לקדם את המכירות באופן משמעותי, חשוב להיעזר בחברה מנוסה שמכירה היטב את העולם העשיר של אירועי מכירות. חברה מקצועית תזהה את תדמית המותג שלך ותיישם חשיבה מחוץ לקופסא כיצד למכור אותו ללקוח באופן שיבדיל אותך מהמתחרים ותהיה מנוסה במיתוג אירועים שיקשר בין האירוע למכירה עצמה. 

מעוניינים בפרטים נוספים על הפקת אירועי קד"מ שיווק ומכירות?
השאירו פרטים ונחזור אליכם:

bottom of page