הפקת אירועי יוקרה

איתן הפקות - מפיקי אירועים יוקרתיים  - לאיתנות עיסקית וחברתית

 הפקת אירועי יוקרה הינו שירות מקצועי נוסף העומד לרשותכם ב-איתן הפקות. שירות זה מיועד לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין להבטיח לעצמו אירוע פרטי או עסקי ברמה הגבוהה ביותר במסגרתו ניתן לשלב מגוון רחב של אלמנטים יוקרתיים המותאמים לאופי וסוג האירוע.

I'm a title. Click here to add your own text and edit me.

הפקת אירועי יוקרה עסקיים

בענף האירועים העסקיים, אירועי יוקרה הם ברוב המקרים אירועי השקה של מוצרים יוקרתיים ואירועי חברות המתקיימות מטעמן של חברות מובילות במשק. הפקת אירועי השקה או הפקת אירוע חברה יוקרתי הינה פעולה המחייבת אתכם לשכור מפיקי אירועים יוקרתיים המתמחים בתכנון, ארגון והפקה של אירועים עסקיים, כאשר ההבדל המובהק  בין אירועי יוקרה פרטיים לבין אירועי יוקרה עסקיים בא לידי ביטוי בגיבוש הקונספט הנכון. אירועי יוקרה עסקיים מחייבים תכנון קונספטואלי התואם את ערכי המותג של החברה המקיימת את האירוע.

הפקת אירועים יוקרתיים בשילוב טכנולוגיה מתקדמת

אירועי יוקרה עסקיים ופרטיים כאחד, משלבים בתוכם כיום מגוון רחב של מערכות טכנולוגיות המשלבות בתוכן מערכות מולטימדיה, מערכות הגברה מתקדמות, מערכות תאורה חכמות, מערכות הקרנה ומערכות נוספות באמצעותן ניתן להעניק אופי ייחודי ויוקרתי לכל אירוע. כמו כן, באירועי היוקרה מושם דגש מיוחד על החוויה הקולינארית העומדת לרשות משתתפי האירוע, כאשר בחלק גדול מהאירועים היוקרתיים המתקיימים כיום בישראל, תוכלו למצוא תפריטי אירוח אשר תכוננו ונבנו על ידי שפים מובילים מעולם הקולינאריה הישראלי והבינלאומי כאחד.

תכנון אירועי יוקרה 

אירועים יוקרתיים (פרטיים ועסקיים כאחד), הם בראש ובראשונה תוצאה של השקעה כספית, אך יחד עם זאת, קיימת חשיבות רבה לבחירת מפיקי אירועים יוקרתיים על מנת לתכנן לפרטי פרטים את מרכיבי האירוח השונים והשתלבותם בשלבי האירוע השונים. כמו כן, מפיקי אירועים יוקרתיים בעלי ניסיון מוכח בתחום, מאפשרים לכם ליהנות ממערכת קשרים הדוקה אל מול ספקי השירות המובילים ביותר בתחומם, וכפועל יוצא מכך, מובטח לכם תכנון מיטבי של האירוע ושימוש במתקני האירוח וההפקה המתקדמים והמשוכללים ביותר מסוגן.

רוצים לדעת יותר על אירועי יוקרה? צוות המפיקים המקצועי שלנו עומד לרשותכם. לפרטים ומידע נוסף צרו איתנו קשר עוד היום.

אולי יעניין אתכם גם: הפקת כנסים I הפקת אירועים לחברות הייטק

מפיקי אירועים יוקרתיים, מה תפקידם וכיצד עושים זאת נכון?

כל חברה שמכבדת את עצמה ושרוצה לקדם את המכירות בעסק, מקיימת אירועים מידי פעם. אלו יכולים להיות אירועים גדולים או קטנים, יכולים להיות אירועים עסקיים יוקרתיים או חברתיים (כמו ערב גיבוש לעובדי החברה) וכמובן, יכולים להיות אירועים בתקציבים שונים וברמות שונות. בשביל שהאירוע יהיה מוצלח, בשביל שהוא "ידפוק" ושהכול יעבוד בו כמו שצריך, צריך שהוא יופק על ידי מפיקי אירועים יוקרתיים אשר מתמחים בתחום. אנו באיתן הפקת אירועי יוקרה עסקיים יודעים בדיוק מה אירוע כזה צריך לכלול, אילו נותני שירות צריכים להיות מעורבים באירוע, ואיך לדאוג שהוא יהיה מושלם. אירועים יוקרתיים לחברות שונים מאירועים לפרטיים ומפיק האירוע צריך להיות עם מומחיות ספציפית לעניין. הנה כמה שלבים עבור הפקת אירועים יוקרתיים לחברות וארגונים ואיך להפיק אותם בצורה מושלמת.

 

תכנון האירוע והחלטה על קונספט

ארגון אירועים יוקרתיים לחברות ועסקים מתחיל עם הבנת הקונספט של האירוע, מה יהיה בו ולמי הוא מיועד. מפיקי האירוע יושבים עם מזמיני האירוע ומנסים לדלות כל פרט על אופי האירוע העתידי, באיזה סגנון הוא צריך להיות, האם הוא יהיה אירוע פשוט או יוקרתי, האם הוא מיועד למיתוג העסק, לגיוס לקוחות חדשים, לגיוס משקיעים או אולי לעובדים כדי שייהנו וירגישו שמשקיעים בהם. תכנון האירוע צריך להיות מוקפד ולכלול כל פרט ופרט, כל רעיון שעולה לראש וכל דבר רלוונטי. כמובן שתכנון אירוע כזה מתקיים כשיש תקציב מטעם המזמין, או שאחרי התכנון מגישים הצעת מחיר.

אירועי יוקרה - בחירת מיקום

השלב הבא בהכנות עבור אירוע יוקרתי הוא בחירת המיקום בו הוא יתקיים. זה תלוי כמובן בקונספט, מה רוצים שיהיה ובאיזה סגנון הוא אמור להיות. המיקום יכול להיות בחוץ או בתוך מקום סגור, יכול להיות גדול, בינוני או קטן, יכול להיות מקום מעוצב או כזה שצריך לעצב. הוא צריך להיות נגיש ונוח למוזמנים לאירוע וצריך להיות עם חניה מספיקה, צריך להיות עם גישה פשוטה ובכלל, צריך לא להיות מעיק, לא להיות כזה שיגרום למישהו לשקול בגללו האם להגיע לאירוע או שלא.

בחירת נותני שירות

לאחר שיש מיקום, יש קונספט כללי ויש תוכנית עבודה, מפיקי אירועים יוקרתיים לחברות עוברים לבחור את נותני השירות. כל מפיק אירועים מקצועי ועם ניסיון מחזיק רשימה של נותני שירות, כאלו שמתאימים להיקפים שונים של אירועים ולצרכים שונים. הרשימה שמחזיקים מפיקי אירועים היא בדרך כלל רשימה שכבר סוננה, רשימה ממנה ירדו נותני השירות הפחות טובים או אלו שלא יכולים לספק את המענה הרצוי. נותני שירות כאלו הם בתחום העיצוב, בתחום המוזיקה, בתחום הטכנולוגיה (הגברה וכדומה) בתחום האוכל ובתחומים אחרים בהתאם לצרכים

האירוע עצמו

במהלך האירוע עצמו מפיק האירוע אמור להיות בו ולוודא שהכול עובד כמתוכנן. הוא אמור לדאוג לגיבויים ואמור למצוא פתרונות מהירים לתקלות שונות, אמור לתת מענה איכותי ולפקוח עין על נותני השירות שהם מבצעים את כל מה שסוכם עימם.

תפקידם של מפיקי אירוע יוקרתי

תפקידם של מפיקי האירועים הללו הוא להיות המתווכים, להיות אלו שמוצאים ללקוחות שלהם את נותני השירות הטובים ביותר, אלו שדואגים שהכול יעבוד כמו שצריך ובעיקר, אלו שמורידים מהראש של הלקוחות שלהם את כל הדאגות הרלוונטיות. מפיקי האירועים הללו הם אלו שעושים את העבודה הקשה, אלו שרצים ממקום למקום ובוחנים את האפשרויות, אלו שדואגים שהמוזמנים לאירוע ייהנו ממנו ויזכרו אותו עוד זמן רב. בבחירת מפיק לאירוע, חשוב קודם כל לבחון את הניסיון שלו, הניסיון הכללי בהפקות אירועים והניסיון הספציפי בהפקת אירוע בסדר גודל כזה וכמובן בסגנון של האירוע המיועד.