הפקת חתונות יוקרה

איתן הפקות - מפיקי חתונות יוקרה עם אופי, מקוריות וסטייל

מתחתנים? חולמים על אירוע חתונה יוקרתי, מרגש ובלתי נשכח? אצלנו ב-איתן הפקות, החברה המובילה בישראל להפקת אירועים עסקיים, אירועי קונספט, ואירועי יוקרה תוכלו ליהנות מהיצע מגוון של פתרונות שירות להפקת חתונות יוקרה.

I'm a title. Click here to add your own text and edit me.

הפקת חתונות יוקרה עם איתן הפקות

אנחנו בחברת איתן הפקות מומחים להפקות יוקרתיות מכל סוג ולכל מטרה, כאשר הניסיון רב השנים העומד לרשותנו בתחום הפקות היוקרה, מאפשר לכל אחד ואחת מהזוגות שביניכם, ליהנות מהיצע מגוון של פתרונות שירות בדרך לאירוע

חתונה יוקרתי ונוצץ המותאם באופן הקונספטואלי ביותר לכל צרכי ודרישות האירוח הנחוצים לכם.

 

הפקת חתונה עם איתן הפקות - כל מה שצריך להפקת האירוע המושלם במקום אחד

הפקת חתונה יוקרתית הינו אחד מתחומי ההתמחות המקצועיים שלנו ב-איתן הפקות, כאשר פתרונות ההפקה המוצעים על ידינו לבני הזוג,  מותאמים למכלול ההיבטים הנלווים לאירוע החתונה, החל מהתאמה מלאה לדרישות המיוחדות של בני הזוג, דרך התאמה מלאה למיקום בו האירוע יתקיים ועד להתאמה מלאה לתקציב ההפקה העומד לרשות בני הזוג.

לאורך שנות פעילותנו בענף ההפקות היוקרתיות, פיתחנו קשרי עבודה הדוקים עם ספקי ונותני שירות שונים מענף האירועים, דבר המאפשר לנו לבחון עבורכם את מגוון השירותים הנדרשים לצרכי ההפקה ולבחור עבורכם את נותני וספקי השירות המובילים ביותר בתחום. הידע המקצועי אותו רכשנו בתחום, מאפשר לנו לספק לכם את נותני השירות המובילים ביותר בכל אחד מהתחומים הנלווים להליכי הפקות היוקרה, לרבות, תחום העיצוב, המוזיקה, הטכנולוגיה, הקייטרינג, מגשי פירות, הצילום וכדומה.

כמו כן, אנו מלווים את בני הזוג לאורך כל שלבי התכנון וההפקה, החל משלב ההיכרות המוקדמת שמטרתה לאפיין את צרכי האירוע, דרך שלב בחירת הקונספט בהתאם למאפייני האירוע ועד לסיומו המוצלח של האירוע.

הפקת חתונות יוקרה בכל לוקיישן נבחר

אנחנו באיתן הפקות לא מגבילים את הלקוחות שלנו בכל הנוגע לבחירת הלוקיישן בו הם מעוניינים לקיים את אירוע החתונה, וזאת לנוכח העבודה הפשוטה שאנחנו מתמחים בהפקת אירועי יוקרה בכל לוקיישן אפשרי, בין אם מדובר במתחם אירועים או גן אירועים מוביל בתחומו ובין אם מדובר בלוקיישן לאירועים בטבע או במקומות מיוחדים. כמו כן, בלא מעט מקרים, אנו מייעצים לבני הזוג בנוגע ללוקיישן הנכון לקיומו של אירוע החתונה ואף מלווים אותו בבחירתו

אירועי יוקרה בטבע ובמקומות מיוחדים

אירועי יוקרה אלו שונים באופיים מאירועי חתונה יוקרתיים המתקיימים במתחמי אירוח מובנים, וברוב המקרים, הם מחייבים ארגון ותכנון לוגיסטי במסגרתו הלוקיישן הנבחר הופך למעין מתחם אירוח יוקרתי המותאם לאופי האירוע. אנחנו בחברת איתן הפקות מתמחים בהפקת אירועים מכל סוג, לרבות, אירועי חתונה יוקרתיים בטבע ובמקומות מיוחדים, כאשר פתרונות השירות המוצעים על ידינו במקרים אלו כוללים הקמה של מערך לוגיסטי נדרש. כמו כן, אנו פועלים להשגת כל סוגי האישורים הנדרשים לצרכי הפקה של אירועי חתונה יוקרתיים בחיק הטבע ובמקומות מיוחדים.

.

הפקת אירועי חתונה יוקרתיים - שלב אחר שלב

על מנת לספק לקהל לקוחותינו את שירותי ההפקה המקצועיים ביותר וברמת השירות הגבוהה ביותר, אנחנו ב-איתן הפקות, מתכננים את הליך ההפקה שלב אחר שלב, כאשר בין יתר השלבים המקצועיים תוכלו למצוא:

פגישת היכרות מקדימה עם בני הזוג- פגישה זו נועדה לצרכי אפיון האירוע, הגדרות תקציב ותיאום ציפיות

בחירת המקום בו יתקיים האירוע

בחירת הקונספט הנכון לאירוע בהתאם ללוקיישן הנבחר, למאפייני האירוח הנחוצים לבני הזוג ובהתאם לתקציב האירוע - אנחנו באיתן הפקות מתמחים בהליכי הפקת חתונות קונספט לכל מסגרת תקציב

תכנון האירוע על כל מרכיביו השונים - לרשותנו, מאגר ספקים ונותני שירות בכל אחד מהתחומים הנלווים להפקת אירועי חתונה

גיבוש תכנית האירוע ותכנון לפרטי פרטים של כל אחד משלבי האירוע השונים, לרבות, קבלת פנים, טקסי חופה, מסיבת הריקודים וכדומה

היערכות מורחבת ביום האירוע והעמדת כל פתרונות ההפקה מספר שעות לפני שעת היעד

תפעול מקצועי של כל מרכיבי האירוח לאורך כל שלבי האירוע עד לסיומו המוצלח

בנוסף, אנו מעמידים לרשות בני הזוג, היצע מגוון של אטרקציות אירוח והפקה המשלבים בתוכם פתרונות טכנולוגיים מתקדמים מסוגם. אטרקציות אלו מאפשרות לייחד את האירוע ולהפוך אותו לאירוע חתונה בלתי נשכח.

לסיכום:

רוצים לדעת יותר על שירותי ההפקה המוצעים על ידינו למטרות הפקה של אירועי חתונה יוקרתיים? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ונציגינו יתאמו עבורכם פגישת היכרות מקדימה ולא מחייבת. במהלך הפגישה, נחשוף בפניכם את כל היתרונות הנלווים להפקת אירועי חתונה יוקרתיים ב-איתן הפקות ונציג בפניכם את פתרונות האירוח וההפקה המותאמים ביותר עבורכם.

bloom-1836315_640.jpg
blur-bokeh-celebration-290345.jpg