אירוע חברה
יום גיבוש לעובדים
אירוע חברה
אירוע חברה

יום חשיפה-הפקות חברתיות, יש דבר כזה!!

יום הרשמה פתוח לתאריך 20.4.17

 

09:00-10:00    הגעה לגני רמת הנדיב

נפתח את הבוקר בארוחת בוקר במסעדת 'מטעים'

ייחודה של מסעדת מטעים הוא השילוב יוצא הדופן בין טבע עוצר נשימה, תפריט ושירות ברמה גבוהה והמיזם החברתי שפועל במסגרתה ומהווה השראה לבני נוער בסיכון – נוער שנפלט ממערכת החינוך –  להאמין ביכולתם ליצור לעצמם קריירה בענף המסעדנות, הכשרתם והעסקתם במסעדה בשיתוף עם עמותת עלם.

 

10:00-11:15    נכנס לכיתה בגני רמת הנדיב להתחלת התוכן.

זמן מינגלינג עם מגוון נותני שירות חברתיים וטעימות ממבחר ספקים חברתיים (כגון: עיסויים מפנקים הנעשים ע"י עוורים, לק אקספרס שנעשה ע"י נערות בסיכון וכדומה. הספקים שיגיעו ליום יקבעו בהתאם לזמינות ויכולות הספקים)

 

אז, מה העניין של ההפקות החברתיות?! מצגת קצרה של "איתן הפקות" בנושא- איך בונים הפקה חברתית ומה היתרונות הגדולים של אירוע מסוג זה. כן,כן גם אירועי חברה בסדרי גודל גדולים ולא רק ימי טיול בודדים...

 

11:30-12:30    חדר בריחה צופן הברון- זה הזמן להתחיל את האקשן!!

היכונו להיכנס לתוך חדר אפוף מסתורין, נעול עם מנעול קוד שאותו תצטרכו לפצח תוך 60 דקות. המשחק מעורר חשיבה משותפת ויצירתית – באופן מהנה, משעשע וחוויתי! כל שחקן בקבוצה תורם מכישוריו – אחד חזק בהבנת מסרים מילוליים, אחת בזיכרון צילומי, אחד אלוף בסנכרון ותיאום, ואחת בעלת חוש טכני; כלל הכישורים נדרשים לצליחת המשימה וכך כל השחקנים באים לידי ביטוי בדרך להצלחה!

 

13:00-14:00    הגעה ל'כפר תקווה' בקרית טבעון

ביקור ביקב טוליפ

בשנת 2003 הקימה משפחת יצחקי את יקב טוליפ, יקב בוטיק הנולד מתוך אהבה גדולה ליין ואהבה גדולה לאנשים. היקב משלב ייצור יינות איכות לצד תרומה לקהילה, ממוקם על צלע הר בכפר תקווה, יישוב קטן ופסטורלי לאוכלוסייה עם צרכים מיוחדים, אשר שם לעצמו מטרה לאפשר לאותם חברי קהילה, להתפתח ולממש את יכולתם. השילוב הנפלא בין חזון הכפר לתשוקת המשפחה לייצר יין הוליד מודל מרגש

של תעשיית יין  המעסיק את חברי הכפר ונותן להם פלטפורמה

עסקית להשתלב בשוק העבודה כאחד האדם.

 

14:30-15:30    הגעה לעוספיה.

ארוחת צהריים בשרית בעוספיה במסגרת מיזם עם בני העדה הדרוזית. 'עמים וטעמים' מזמינה אתכם להכיר את המסורת, המנהגים ואורחות חייהם של שכנינו הדרוזים. להריח, לטעום, לגעת ולהרגיש את האווירה המיוחדת ולהיפגש עם מסורת רבת שנים של העדה הדרוזית. עמים וטעמים, פועלת 20 שנה למען הכרת המסורת, המנהגים ואורחות חייה של העדה הדרוזית, למען יצירת מפגש בין תרבויות ולמען אהבת האדם. אירוח בכפר דרוזי, אוכל מסורתי כשר, הרצאות, סדנאות שונות (מוזיקה, אוכל מסורתי, מופע בידור וכו')

*בתאריך 20.4 יום החשיפה מיועד למנהל/ות ורכזות מש"א ורווחה לחברות מעל 200 עובדים,  מספר המקומות מוגבל.

** לחברות מעל 7 רכזות/י  מש"א, רווחה, אדמין ניתן לעשות יום סגור בתאריך שונה לבחירתכם.

לשאלות ובירורים - איילת  04-6600279 שלוחה 1 / ayelet@eitan-events.com

Success! Message received.