גיבוש צוות עובדים לחברות מובילות במשק 

I'm a title. Click here to add your own text and edit me.

הפקת ערב גיבוש לעובדים

העסק שלכם קיים בזכות העובדים שלכם. אל תאפשרו להם להתעייף מבלי להטעין אותם באנרגיות חדשות על ידי הפקת יום גיבוש או ערב גיבוש לצוות העובדים. הסטטיסטיקות מספרות על עלייה בתפוקת העבודה, לצד גיבוש יעיל של צוות העובדים. ככל שחברה משקיעה מחשבה יותר מוקפדת בתכנון יום הגיבוש, כך הצוות עתיד ליהנות ממנו יותר ולהפיק ממנו את המקסימום.

מדוע גיבוש צוות עובדים הינו הכרחי?

כל עובד בחברה זו או אחרת ובנקודת זמן משתנה, מגיע לנקודות שבר ממנה ניתן להתרומם מעלה. נקודות השבר הן לגיטימיות וטבעיות, כך שחשוב לזכור אותן ולהעניק להם את המענה הנדרש. נקודות השבר עתידות להיות קשורות למצב החברתי בחברה, לעומס העבודה וכיוצא בזאת, אך כך או אחרת, אתנחתא מהשגרה ויציאה אל פעילות גיבוש לצוות, היא שעתידה לשנות את פני התמונה ולאפשר לצוות להתגבש ולחזור למסלול העבודה כשהם חזקים יותר, שמחים יותר ופרודוקטיביים יותר.

כיצד להפיק את המקסימום מיום גיבוש

גיבוש צוות עובדים היא לא עוד פעילות מחוץ למשרד, אלא זוהי פעילות מתוכננת ומוקפדת, אשר מתאימה לכל ארגון בהתאמה מלאה למצב הצוות בחברה. כדי להפיק את המקסימום, חשוב לבחור בפעילות אשר מתאימה לטווח הגילאים במחלקה בפרט ובחברה בכלל, כך שלא ייווצר מצב בו חלק ישתתפו ואילו החלק האחר יאלץ בעל כורחו לשבת בצד.  עוד חשוב לבחור בסוג פעילות אשר מתאימה לכולם ולצורך העניין אין זה יהיה נכון לבצע יום גיבוש של ספורט אתגרי בשטח לעובדים שסובלים מבעיות בריאותיות שונות, כמו שלא יהיה זה נכון לבצע פעילות אקסטרים אם רוב הנשים במחלקה בהריון. חשוב מאוד לבצע התאמה מלאה לאופי הקבוצה, לחתך הגילים בקבוצה ועוד. פעילות גיבוש לצוות צריכה להיות מורכבת מפעילות שתאפשר את איחוד הצוות ולא תפלג אותו עוד יותר. כדי לבחור את הפעילות המועדפת, חשוב לבחור בעל מקצוע מיומן ומקצועי, שצבר ניסיון רב שנים בהפעלות של צוותי עובדים שונים.

רעיונות לגיבוש העובדים

אם החלטתם לערוך ערב צוות, הרי שהרעיונות הן רבים ומגוונים ויכולים להיות בכל חלקי הארץ ולשלב פעילויות רבות ומגוונות. גיבוש צוות עובדים לא מצריך מבעלי החברה להיות נוכחים, אך יהיה זה נחמד אם הם יבחרו להופיע. הגיבוש יכול להיות כחלק בלתי נפרד מיום פעילות גדוש או ערב צוות לעובדים או אפילו קמפינג בגולן.

לסיכום – כדי להעלות את הפרודוקטיביות של העובדים במקום העבודה, חשוב לערוך מעת לעת גיבושי צוות מושקעים כך שהעובדים ירגישו מוערכים ויחוו הנאה במקום העבודה. כל עוד בוחרים העובדים להשתתף ביום הגיבוש, כך הם יצליחו לחזור עם אנרגיות גבוהות יותר ביום המחר.

איתן הפקות - מומחים בהפקת ערב גיבוש צוות עובדים​

אצלנו בחברת איתן הפקות, תוכלו ליהנות משירותיה של מחלקת האירועים החברתיים שלנו המתמחה בתכנון, ארגון והפקה של ערבי צות וגיבוש לחברות, עסקים וארגונים. לרשותנו, ניסיון רב שנים ומוכח בתחום הפקת פעילות גיבוש לצוות,למידע מורחב אודות השירותים המקצועיים המוצעים עלי ידינו בתחום אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.