top of page

הפקה וארגון כנסים - מידע מקצועי

עסקים מכל סוג שהוא לא יכולים לעמוד במקום. עסק שעומד במקום הוא עסק שילך אחורה, וצריך לחשוב כל הזמן על דרכים לקדם אותו >>

I'm a title. Click here to add your own text and edit me.

עסקים מכל סוג שהוא לא יכולים לעמוד במקום. עסק שעומד במקום הוא עסק שילך אחורה, וצריך לחשוב כל הזמן על דרכים לקדם אותו. אחד מהכלים היעילים ביותר לקידום עסקים, כלי שהפך לפופולארי במיוחד הוא הפקת כנס מוצלח, כנס שיכול להיות סביב נושא מסוים שנוגע לעסק, יכול להיות למטרת מיתוג, גיוס לקוחות חדשים, גיוס משקיעים או לכל מטרה אחרת. לא משנה מהי המטרה, הכנס חייב להיות מוצלח בשביל שהוא יהיה גל יעיל. אם הוא לא יהיה כזה, הוא עלול להשיג את המטרה ההפוכה ולכן חשוב להשקיע בו. אז מה חשוב שיהיה בכנס? מה כוללת הפקת כנסים מקצועיים? נהה כמה דברים שחשוב לדעת.

בחירת מיקום

הפקת כנסים מתחילה עם בחירת הלוקיישן. יש אין ספור אפשרויות למיקום הכנס, זה יכול להיות אותם סגור ויכול להיות במקום פתוח אם מזג האוויר מאפשר זאת (ואסור כמובן לקחת סיכון בעניין) והוא כולל גם נוחות הגעה. אתם רוצים שהעובדים, הלקוחות או כל אחד אחר שאמור להגיע לכנס אכן ירצה להגיע, ולכן חשוב שתבחרו מקום עם גישה נוחה להגעה, עם חנייה בשפע או עם תחבורה ציבורית עד אליו.

46441697_1896787240428338_89796477095520

טכנולוגיה

כל כנס שהוא חייב להיות מלווה עם הטכנולוגיה הרלוונטית – מקרנים, רמקולים, מסכים וכל מה שמסביב. אסור להתפשר על פחות מהטוב ביותר וחייבים לדאוג שיהיה גם גיבוי טכנולוגי. אין כנס בלי מצגת, בלי סרט או סרטון, בלי מוזיקה ובכלל, בלי הצורך באמצעים טכנולוגיים. תקלה אחת שאין לה פתרון עלולה לגרום נזק אדיר, ואסור לקחת עם זה סיכון.

יצירת אוירה

הצלחת ארגון כנסים ממשיכה עם יצירת אוירה טובה, אוירה שיכולה לחפות גם על אי אלו תקלות קטנות. יצירת אוירה זה אומר עיצוב המקום בצורה נעימה, זה אומר סידור שולחנות וקישוט שלהם וזה אומר שימוש באמצעים שונים כגון: סדנת קוקטיילים וכמובן תשומת לב לכל פרט ופרט. אוירה טובה יכולה להיות מוזיקה נעימה, סידורי פרחים בצורה מזמינה, דאגה לטמפרטורה נעימה במקום גם בחורף וגם בקיץ, וכל מה שמסביב.

אוכל

לא רק הצבא צועד על קיבתו. אוכל טוב יכול להוסיף להנאה מהכנס ואוכל פחות טוב או לא מספיק בכמותו יכול לעשות את ההיפך. זה לא חדש שאירועים נמדדים היום לא מעט בסוג ובסגנון האוכל המוגש בהם כמו גם כמובן בטעם, ומי שישתתף באירוע יזהה מיד האם מדובר על אוכל מושקע או שלא. כשאתם בוחרים תפריט לכנס אותו אתם מארגנים, אתם צריכים לנסות ולקלוע לכמה שיותר מוזמנים. זה אומר שאתם חייבים לדוגמא לזכור שיש היום לא מעט צמחונים וטבעוניים, זהה אומר שאם נציגות של עדה מסוימת היא משמעותית בכנס אתם חייבים לתת להם מענה ובכלל, לדאוג שהאוכל יתאים לכולם.

תכנים

אוכל טוב זה חשוב, מוזיקה נעימה זה מצוין, מיקום טוב זה חובה אבל אל תשכחו שכל כנס כזה צריך להיות עם התכנים המתאימים... אתם חייבים לדאוג שהתכנים שיוצגו בו יהיו חווייתיים, מעשירים, מעניינים ומרתקים. אתם רוצים "לתפוס" את המשתתפים בכנס וכמה שיותר, רוצים לרתק אותם ולעניין אותם ואתם יכולים לעשות את זה עם סרט מושקע, הרצאה שתשאיר אותם פעורי פה או כל פעילות מעניינת אחרת.

למה לבחור דווקא ב"איתן הפקות"?

במקום לעבוד קשה ולהיות עם לא מעט כאב ראש, אם אתם רוצים להפיק כנס מוצלח כדאי שתתנו את זה ל"איתן הפקות". "איתן הפקות" היא לא עוד חברת הפקות אירועים שמבטיחה הרים וגבעות, אלא חברה שעושה באמת הכול על מנת שהכנס יהיה מוצלח ובלתי נשכח. הצוות של "איתן הפקות" יכול לסייע לכם לבחור את התכנים המתאימים לכל כנס וכנס, יש לו את הניסיון הדרוש ולא פחות חשוב מכך, את הקשרים הרלוונטיים. ב"איתן הפקות" תמצאו אוזן קשבת לכל הרצונות שלכם והמון רצון ומוטיבציה לסייע לכם לגרום להם לקרות.

אולי יעניין אתכם גם: הפקת אירועים לחברות הייטק I הפקת אירוע עסקי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bottom of page